قصه ، همواره نقش موثر و سازنده خود را در افکار، اخلاق و فرهنگ انسان های تاریخ داشته است.چه بسیار کسانی که با داستان های سالم و سودمند به رشد و هدایت بار یافته اند.

با شروع تاریخ زندگی انسان، قصه گویی آغاز شد و به عنوان یکی از مسائل فرهنگی مورد علاقه انسان جایگاه اصلی خود را در میان همه ی انسان های تاریخ باز کرد.

از جمله قصه هایی که همواره گرایش و استقبال مردم را به دنبال داشته است قصه های مربوط به حیوانات است، به گونه ای که نقش اصلی یا جنبی به یکی از حیوانات اختصاص یافته است. به طور کلی حضور حیوانات در مجموعه حرکت های یک داستان به تنوع و ملاحت آن می افزاید و شنیدن و خواندن آن را دلپذیر تر می سازد.

کتاب حاضر به طور موضوعی و نوین تالیف شده است مجموعه ای از داستان های سالم ،مفید و مستند است که حیوانات و حرکت های آن ها مورد توجه قرار داده است.جنبه های آموزشی این مجموعه بسیار است و بدون استثناء هر داستانی از یک یا چند نکته تربیتی یا آموزشی برخوردار است که در تقویت عقاید، اخلاق و ابعاد دیگر فرهنگ دینی و ارزشی انسان موثر است.

قصه‌های شنیدنی حیوانات:نویسنده: محمدرضا اکبری .ناشر: کتاب جمکران .

معرفی کتاب قصه دلبری: شهید محمدحسین محمدخانی به روایت همسر

های ,حیوانات ,انسان ,قصه ,تاریخ ,داستان ,داشته است ,های تاریخ ,انسان های ,داستان های ,های سالم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله
sayeha گروه نویسندگی صریر وقت سفارت مجله آموزشی پیچ مد و استایل ღღحرف دلღღ2 my black heart اس تی شاپ - مرجع دانلود دانشجویی کشور پرسش مهر سال تحصیلی 99-98 هورامان